Водійка “Porsche” через ДТП в Ужгороді буде під вартою до 13 серпня

21-річна cвалявчанка, яку підозрюють у скоєнні ДТП з постраждалими на Слов’янській набережній в Ужгороді, перебуватиме під вартою без можливості внести заставу.

Нагадаємо, в суботу дівчина на “Porsche Cayenne” виїхала на зустрічну смугу і зіткнулася з автомобілем “Ford”. Його водій у вкрай важкому стані в лікарні. Як виявилося, “Porsche” горе-водійці не належав, а ще вона не мала прав.

На засіданні Ужгородського міськрайонного суду адвокат дівчини клопотав, щоб її відпустили під домашній арешт. Мовляв, раніше вона не судима, знайомі характеризують як чесну та кажуть: від слідства дівчина не втече.

Прийшло на суд чимало небайдужих ужгородців. Кажуть, вони проти домашнього арешту, і додають: дівчина має зрозуміти, що скоїла.

Сама ж підсудна, Іванна Костраба, опустивши голову каже: про скоєне шкодує.

Врешті судді приймають рішення взяти підозрювану під варту без можливості внесення застави. Наразі строком до 13 серпня. Дружина постраждалого Олекандра Костюка вважає ухвалу справедливою. Тим часом у лікарні медики борються за життя Олександра. 32-річний чоловік вийшов з коми, однак у вкрай важкому стані.

Дружина постраждалого чекає початку експертиз, власне судових процесів, вірить, що винна буде покарана, а Сашко видужає. Всіх небайдужих просить підтримати молитвою.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + one =