Петро Порошенко оголосив про наміри боротися за президентво вдруге

Почати наступ проти бідності, бо вона – головний ворог України, ще підступніший, ніж Росія.

Президент Петро Порошенко сьогодні оголосив про свої плани на найближчі п’ять років – боротиметься за президентство вдруге, озброївшись чесною стратегією розвитку. Концепт нової України Петро Порошенко назвав “Велика європейська держава щасливих людей”.

Понад сотню років тому – молоді хлопці віддали свої життя у бою під Крутами, захищаючи мрію про незалежну країну. Сьогодні – їхню пам’ять вшановують разом – митці, міністри, економісти, військові, священики: тисячі небайдужих українців. Усі вони зібралися в столиці на форумі “Від Крут до Брюсселя” – не лише переоцінити уроки минулого, а й говорити про майбутнє, яке чекає Україну найближчі п’ять років.

Петро Порошенко нарешті розв’язав інтригу і заявив: боротиметься за президентство вдруге. І має чітке бачення стратегії розвитку країни. Наступ проти бідності та корупції, оздоровлення економіки за рахунок розвитку агропромислового комплексу, IT, машинобудування, інфраструктури, логістики і туризму.

Президент підкреслив – гордий тим, що пережив зі своїм народом найважчі удари останніх років. І тим, що зміг разом зі своєю командою здійснити раніше неймовірні мрії: здобути асоціацію, безвіз, відродити армію, встояти перед наступом і не дати Росії захопити Україну. На найближчі роки – виклики ще масштабніші, заявив Глава держави. Саме тому прийняв рішення кандидувати.

П’ять тисяч делегатів стоячи зустрічають рішення Президента. Родина і близькі друзі не стримують сліз.

Підтримати Петра Порошенка у його виборі прийшла уся його команда.

Витягнути кожного українця із кремлівських застінків – одна з найважливіших задач для Президента, підкреслила Ірина Геращенко. І під силу вона лише тому, хто не зламається перед Путіним.

А чітке і остаточне «ні» можливе лише за умови, коли Україна стане повноцінним членом Північно-Атлантичного Альянсу. Екс-генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен також заявив про свою підтримку чинному Президенту.

Україна незворотно відривається від радянщини. І яскраве свідчення тому – оновлена армія, тисячі військовослужбовців якої за останні роки пройшли підготовку з інструкторами НАТО і отримали сотні одиниць нової бойової техніки за стандартами Альянсу.

Місія нашого покоління, заявив Петро Порошенко – довести до успішного завершення побудову міцної української держави – як свідчення того, що мільйони жертв в ім’я свободи України не були марними.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 3 =