Після звернення Василя Петьовки до Анатолія Полоскова дорогу на переїзді по Пряшівській – об’їзній ремонтують!

Нарешті в Мукачеві почали ремонтні роботи на переїзді, на Пряшівській об’їзній у Мукачеві. Минулого тижня до голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова звернувся народний депутат Василь Петьовка, який просив у невідкладному порядку розпочати ремонтні роботи на вказаному візрізку дороги. Адже стан дороги біля нерегульованого залізничного переїзду не витримував жодної критики, і ситуація щороку лиш погіршувалась. Після звернення народного депутата дано доручення підряднику : облавтодору спільно з компанією ТБЦ, щодо можливості при настанні сприятливих погодних умов, за рахунок експлуатації, провести підсипку та заасфальтувати ділянку в межах експлуатаційних послуг. До часу асфальтування, щотижня тут проводитимуть профілювання аварійної ділянки , перше профілювання буде проведено вже у четвер зранку.

Нагадаємо: Таксисти та приватні власники відмовляються їхати цим відрізком дороги через реальні загрози пошкодження автомобілів та шин. Ще більшим загрозам пошкодженню піддаються вантажні автомобілі, а для великовагових автомобілів, що рухаються з боку міста Рахів, це єдиний напрямок оминути м. Мукачево. На справжні тортури перетворюється рух цією ділянкою для рейсових автобусів та спецтранспорту, адже ця дорога є ще й єдиним сполученням міста з вул. Космонавтів (мікрорайон «Шипка») та селом Шенборн, що ввійшло до складу Мукачівської територіальної громади.
Тож нарешті, після  депутатського звернення  Василя Петьовки до голови ОДА цю ділянку дороги, що з’єднує дві важливі дороги державного значення, і  веде до кордону на КПП «Лужанка» та до магістралі державного значення Н-09 Мукачево – Рогатин – Львів відремонтують!

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + 4 =