Після звернення народних депутатів від Закарпаття В. Лунченка, В. Петьовки та Р. Горвата уряд виділив кошти на ремонт дороги до КПП «Вилок»

Дорога М-23, що з’єднує Україну з трьома міжнародними пунктами пропуску і йде до КПП «Вилок», має неабияке значення для розвитку інфраструктури та транспортного сполучення. Враховуючи , що питання якісного стану цієї магістралі життєво необхідне для жителів області, вона вкрай потребує ремонту.

Народні депутати України: Валерій Лунченко, Василь Петьовка та Роберт Горват, під час візиту Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана до Закарпатської області звернулись до голови Уряду з проханням негайного вирішення питання реконструкції дороги М-23 сполученням Вилок – Велика Копаня, яку в народі називають “дорогою смерті“.

На звернення народних депутатів Прем’єр відреагував, наразі вже виділені кошти для початку проведення реконструкції та робіт з відновлення дорожнього покриття.

Вже проведений тендер, виконані всі процедурні роботи і буквально з завтрашнього дня почнуться ремонтні роботи, – про це повідомив народний депутат Валерій Лунченко на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − five =