Нова українська школа успішно працює вже майже 3 місяці

Після майже 3 місяців дії нової української школи ми вирішили подивитися, а чому ж навчилися дітлахи та як їм вдається освоювати і застосовувати нові знання під час ігор. А вчителю – застосовувати на практиці, фактично, нові методи викладання.

Ми завітали до Ужгородської школи № 20, де в одному місці поєднали два проекти – НУШ та «Інтелект України». І до речі, наші журналісти не лише дивилися, а й перевіряли школярів самі.

В цьому класі не вчаться від дзвінка до дзвінка. Коли першачкам вчитися, а коли відпочивати – визначає вчитель. Кожного тижня вони досліджують нову тему, підсумки якої підбивають наприкінці. Для цього відводять окремий урок. Нині у 1-А тема номер 1 – театр.

За новою українською школою дітлахи вчаться в легкій ігровій формі та не мають домашніх завдань. Сидять за партами в дружньому колі – обличчям до обличчя. На уроках вони можуть малювати, співати та складати лепбуки.

Нинішнім першокласникам про початкову школу, друзів та досягнення вже дорослим нагадає їх портфоліо, яке складають разом із батьками.

Після школи діти відпочивають і вдома. У них нема домашніх завдань і оцінок – нема і щоденника, який старше покоління має сумлінно вести. Ці діти мають веселий щоденник вражень – з малюнками.

Вже з 1-го класу дітей вчать бути особистостями та вміти користуватися своїми знаннями в реальному житті. Що важливо – поважати одне одного. Підготовлене також і робоче місце вчителя.

Разом з новою українською у 20-й школі «Лідер» діє проект «Інтелект України». Школярі вчаться за академічною програмою, поглиблено. За один місяць першокласники вивчили всі букви та вже вміють розв’язувати математичні приклади.

Нову українську школу впровадили цьогоріч. Щоб вчити дітей за новими методами, вчителі пройшли он-лайн курси та отримали сертифікати. Новим можливостям педагоги не натішаться. Мовляв, дітям легше та цікавіше навчатися, а вчителям – навчати.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten + thirteen =