Недовіра голові Хустської райради

Ситуація у Хустському районі досягла критичної межі. Депутати зібралися на позачергову 8 сесію районної ради без участі голови Олександра Пацкана та його заступника. На початку обрали головуючого засідання, секретаріат та лічильну комісію, після чого розпочали роботу.

Сесію проводили без системи «Рада» та технічних засобів.

Одне з важливих питань: внесення змін до бюджету, де передбачені кошти на зарплату працівникам освіти, котрі з червня без заробленого.

Також з області було виділено субвенцію для освітян.

Далі на порядку денному – усунення з посади голови райради і його заступника. Депутати кажуть, ще вчора голові надіслали відповідний лист про те, що позачергова сесія відбудеться сьогодні. На що Олександр Пацкан через соціальну мережу Фейсбук та громадського правозахисника повідомили, цитую : у Хусті група невідомих під організацією депутатів та за участі керівництва РДА захопили приміщення сесійної зали райради для проведення псевдосесії. Голова райради О. Пацкан викликав поліцію по 102 через незаконе проникнення.

Депутати висловили недовіру голові – через незадовільну роботу та проведення сесій із грубим порушенням чинного законодавства.

А ось питання заборгованості по зарплаті працівникам освіти будуть розглядати вже завтра, позаяк наразі у Хустському районі нема голови райради. Обиратимуть голову вже 29 липня о 9:00, тому всі деталі згодом.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 1 =