Наслідки негоди на Хустщині

Червнева негода на Хустщині також далася взнаки. Так, ввечері 12-го червня середмістя Хуста перетворилося на італійську Венецію.

Очевидці розповідають, що сквер на Духновича поблизу греко-католицького собору був наче острівець, вмитий водою, яка прибувала з-під землі. Вода розлилася і на Корятовича біля пошти і аж майже до гімназії. Така ж ситуація спостерігалася й біля центрального універмагу неподалік перехрестя, у тому числі й на Волошина, а також ще на окремих вулицях центральної частини міста.

Тож, виявляється, виною всьому не захаращена зливова каналізація, а великі об’єми дощової води, які та не встигала приймати. У день зливи, яка кілька разів пройшлася по Хусту, підтопило й інші міські вулиці в різних мікрорайонах. Навіть ті, де «ливневки» взагалі немає.

Топило дороги і в Хустському районі. До прикладу, у курортному Шаяні творилося казна-що, зокрема, на центральній вулиці, уздовж якої протікає канал і де розміщено ряд санаторіїв та баз відпочинку, була суцільна водойма. Однак не підтопленими вулицями єдиними запам’яталася місцевим літня негода – сильні пориви вітру наробили чимало біди. Кілька будинків залишилися практично без даху. А місцями пронісся справжній ураган.

Серед постраждалих – жителі Горінчева, Липчі, Нанкова. Буревій повалив і дерева, що перешкоджало проїзду на дорогах та пошкодило лінії електропередач. Зрештою це лишило без світла цілі населені пункти.

Через добу енергопостачання вдалося подекуди відновити. 14 червня, протягом дня електроенергію обіцяли подати у повному обсязі, що і зробили. Поодинокі будинки залишилися без світла до вечора, однак у цілому знеструмлення електрики вже ліквідували. До слова, у селах, де стихією пошкоджені будинки та понівечені автівки, працюють відповідні комісії й підраховують збитки.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 2 =