Наслідки літнього буревію на Тячівщині люди долають за власні кошти

Наслідки буревію, який лютував у ніч з 12 на 13 червня цього року на Закарпатті, люди ліквідовують самотужки за власні кошти.

Постраждали села Вільхівці-Лази, Угля, Уголька, Колодне, Дулово, Кричево, Чумалево. В Углі буревій пошкодив приватні будинки, покрівлі загальноосвітньої школи, лікарні (допоміжних будівель) та дитсадка. Найбільше зруйновано та пошкоджено будівель у селі Колодне. Стихія частково зруйнувала і автомобільну дорогу місцевого значення «Бедевля – Руня» (близько 1 км) та комунальну дорогу в присілку Глиняний с.Бедевля (500 м). Вартість робіт з ліквідації наслідків стихії на Тячівщині, згідно з Експертним висновком Мінрегіону, становить близько 4 мільйонів 800 тисяч гривень.

Проте гроші на ліквідацію наслідків стихії уряд так і не виділив. Народний депутат Василь Петьовка звернувся до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана про потребу у негайному виділенні цих коштів.

Новенькі дахи майже на кожній хаті на вулиці Шевченка у селі Колодне, що на Тячівщині. Проте далеко не у всіх мешканців ремонти були заплановані. Людям довелося відновлювати будинки після червневого буревію.

Крім дворогосподарств, пошкодив буревій лінії електромережі та зв’язку. 4 дні люди сиділи без світла, а от зв’язок і досі не відновлений.

Кошти на ліквідацію наслідків стихії уряд досі не виділив. Народний депутат України Василь Петьовка звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана про потребу у першочерговому порядку виділити Закарпатській ОДА гроші на ліквідацію наслідків червневого буревію на Тячівщині, адже заходи необхідно здійснювати негайно, а для цього потрібне фінансування.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 − 3 =