Начальника Закарпатської митниці звільнили з посади

Керівників чотирьох митниць, у тому числі начальнкиа Закарпатської митниці Станіслава Балуєва, звільнив виконувач обов’язків голови Державної фіскальної служби України Олександр Власов. Про це він написав у Facebook.

“За результатами наради в Ужгороді я прийняв рішення про увільнення від виконання обов’язків керівників чотирьох митниць західного регіону – Волинської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької”, – написав Власов. За його словами, замість них цю роботу виконуватимуть “фахові спеціалісти з числа керівного складу митних департаментів ДФС”.

Нагадаємо, в суботу, 6 липня, під час наради в Ужгороді президент України Володимир Зеленський закликав керівників Волинської, Закарпатської, Чернівецької і Львівської митниць протягом двох днів написати заяви про звільнення через контрабанду в регіонах. Інакше він вимагав від в.о. голови ДФС Олександра Власова звільнити всіх чотирьох начальників. Начальника Закарпатської митниці Станіслава Балуєва на нараді не було – як озвучив його заступник, він перебуває у плановій відпустці.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − 8 =