На Закарпатті реалізують 10 мікропроектів за співфінансування ЄС

На Закарпатті в рамках форуму Карпатського Єврорегіону відбулося підписання спільних грантових проектів, які передбачають фінансування масштабних та мікропроектів. Підписували угоду вдалося завдяки Програмі транскордонного співробітництва «Польща- Білорусь-Україна 2014-2020».

Виконавчий директор Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна» Галина Литвин та директор департаменту територіальної співпраці міністерства інвестицій та розвитку Польщі Рафал Баліньські підписали грантові договори на реалізацію спільних проектів.

В межах програми «Карпатська мережа регіонального розвитку» ЄС виділила 48 млн гривень на реалізацію проекту між Мінрегіонбудом та ще 4-ма областями України, серед яких і Закарпаття. Він передбачає реалізацію єдиної стратегії для цих регіонів та серію місцевих мікропроектів, які вже встигли запустити цього року коштом із місцевих бюджетів.

Що стосується Закарпаття, то у нашому регіоні планують реалізувати 10 таких мікропроектів.
На підписанні догорів Польща відзначила, що основними чинниками реалізації проектів є не тільки фінансування, але і налагоджена співпраця між регіонами, яка триває вже 15 років.
Окрім того на Закарпатті, залучають 350 тис євро для обласної служби порятункуна закупівлю спорядження та техніки. Зараз близько 80% техніки застаріло: їй понад 20 років.

В межах заходу також відбулося засідання правління і Загальних Зборів членів Асоціації органів місцевого самоврядування.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + four =