На Виноградівщині через спалах газу біля плити постраждала літня жінка

На Виноградівщині внаслідок самовільного втручання у газову мережу відбувся спалах біля газової плити, повідомила прес-служба ПАТ «Закарпатгаз».

28 жовтня о 10.57 за к. ч. в аварійно-диспетчерську службу ПАТ «Закарпатгаз» надійшло повідомлення про спалах газоповітряної суміші біля газової плити в селі Великі Ком’яти Виноградівського району. За інормацією ДСНС, у результаті отримала опіки І-ІІ ст. обличчя, руки та грудної клітини (5%) власниця 1941 р.н.

Як повідомив начальник Виноградівського відділення ПАТ «Закарпатгаз» Андрій Ходаківський в приміщенні кухні у будинку, розташованому по вулиці Ватутіна, відбувся спалах на пошкодженому гнучкому рукаві до газової плити. Як з’ясувалося, газовий прилад було встановлено самовільно, технічна документація на газифікацію оселі – відсутня.

На щастя, обійшлося без жертв: потерпіла у задовільному стані, від госпіталізації відмовилася. Аварійною бригадою, що прибула на виклик припинено газопостачання та встановлено заглушку.

ПАТ «Закарпатгаз» вчергове наголошує: найбільш поширеними причинами виникнення аварійних ситуацій є недотримання споживачами правил безпеки при користуванні газом у побуті, самовільне втручання в систему газопостачання, залучення споживачами до роботи з газовими приладами сторонніх осіб, а також несправність димових і вентиляційних каналів.

Якщо в оселі відчутний запах газу – необхідно закрити газові крани, відкрити вікна. У жодному разі не можна вмикати чи вимикати електричні прилади та світло та користуватися телефоном. Вийдіть з приміщення та терміново зателефонуйте на номер аварійної служби «104». Дотримуйтесь вказівок диспетчера, який проінструктує вас до приїзду бригади на місце.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven − four =