На Рахівщині розгромили гральний зал, а в Мукачеві такі спокійно працюють

Жителі села Богдан на Рахівщині розгромили гральну залу. Про це повідомив депутат Рахівської районної ради Микола Кокіш-Мельник.

За його словами, громадськість неодноразово нарікала на розміщений у населеному пункті гральний заклад, звертаючись до влади – заборонити його роботу. Увечері 8 серпня близько 22 години жителі с. Богдан розгромили гральний зал.

Тим часом у Мукачеві абсолютно ніщо не заважає успішно працювати подібним гральним закладам, замаскованим під різні лотереї, розважальні та ігрові центри. Нагадаємо, в Україні діє заборона грального бізнесу. На ці заклади люди постійно скаржаться, адже це перетворилось на залежність. Такі незаконні заклади працюють абсолютно спокійно. Більше того: їхня кількість зараз не зменшується, а навіть навпаки – росте. Вони працюють під прикриттям. Періодично мігрують, коли їм стає відомо про якусь загрозу від перевіряючих органів. Невже закладів грального бізнесу у Мукачеві не бачать чиновники з Ратуші? Питання, звісно, дуже риторичне. Люди кажуть – швидше за все цього бачити не хочуть.

Офіційно гральний бізнес в Україні заборонили ще влітку 2009 року, а недержавні лотереї виявилися в Україні поза законом 2012 року.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − eleven =