Муніципальна міліція навмисно тисне на підприємців Мукачева – вважають бізнесмени

В Інтернеті з’явилася інформація про те, що з вулиць Мукачева приберуть 25 рекламних бордів. Рішення «Про демонтаж об’єктів зовнішньої реклами» прийнято на засіданні міськвиконкому.

Ми поспілкувалися із підприємцями, які, згідно з вказаним списком, повинні демонтувати рекламу. Більшість з таким рішенням чиновників не погоджується, і переконані, що розміщенням вивісок, які знаходяться на фасаді, жодних правил не порушують. Підприємці вважають, що списки демонтажу реклами формують вибірково, і кажуть, якщо штрафувати – то всіх.

Зараз – нові питання до малого бізнесу, представників якого вибірково добровільно-примусово змушують позбутись реклами. Тим часом, на новій круговій розв’язці з’явилася громіздка рекламна конструкція – біл борд.

Ми вирішили з’ясувати, кому ж належить рекламна конструкція на щойно облаштованому коштом платників податків Мукачева перехресті по вул Росвигівська – Данила Галицького. Обійшлася до слова вона міському бюджету в 1 млн. 289 тис грн. Нагадаємо, облаштувати це перехрестя вирішили ще влітку, тоді відбулось засідання за головуванням першого заступника міського голови. Тож рекламна конструкція на новому перехресті встановлена. Згідно з законом там мали бути вихідні данні, у чиїй власності конструкція – але поки її там нема. З власних джерел, нам стало відомо, шо ця агенція КРІС – належить

людям, наближеним до родини першого заступника Мукачівського міського голови, Ростислава Федіва.

Ось така справедливість – по – мукачівськи. Вочевидь , рекламні носії , які зроблені за кошти малого бізнесу муляють очі представникам міської влади, в той час, коли кращі рекламні площі отримують люди близькі до неї. Як то кажуть – друзям все, ворогам – закон. Тож чи не є це монополією на рекламу? Ну і нагадаємо, в місті вже є прецеденти, коли підприємці вигравали суди від міської влади. Тож, очевидно, що справедливість є, і за неї варто поборотись.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + eight =