Мукачівські маршрутки доводиться чекати по півгодини

Щоб дістатися в Мукачеві громадським транспортом з точки А в точку Б, потрібно бути готовим чекати принаймні 30-40 хвилин, – скаржаться місцеві жителі. Дочекатися потрібного маршруту тут просто неможливо.

Своє обурення місцеві висловлюють і у соцмережах. Нещодавно користувачі мережі фейсбук опублікували пост із претензією до перевізників на 3-му маршруті. У коментарях мукачівці підтримують пишуть: такий безлад коїться і на інших маршрутах, зокрема, номер 5 і 10. І таких коментарів – чимало.

Люди також скаржаться: мало того, що після 7-ої вечора на громадському транспорті пересуватися неможливо, то інколи і до 19:00 автобуси вже не їздять.

Директор директор комунального підприємства «Громадський транспорт Мукачева» Олександр Бідзіля переконує: очікувати автобус 30-40 хв місцевим жителям не доводиться. За словами директора підприємства, впливати на затримку маршрутів можуть й інші фактори.

Однак місцеві жителі кажуть, пересуватися містом громадським транспортом незручно, незалежно від того, хто винний у ситуації, що склалася. Тому й вимагають від відповідних органів це питання вирішити та звернути увагу на розклад руху комунального громадського транспорту.

Нагадаємо, минулого року закупівля нових, зелених автобусів, мукачівцям обійшлася у 45 мільйонів гривень, це – без видатків на утримання транспорту. Вони отримали найбільш вигідні маршрути, тим часом приватних перевізників залишили їздити на околицях міста.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven − 6 =