Мукачівські депутати на сесії вислухали звіт міського голови

В останній день січня депутати Мукачівської міської ради зібралися на засідання. На порядку денному – 14 питань, ще 2 – у розділі різне. Перше, із чого розпочали – заслухали звіт міського голови за 2018 рік.

Зі слів міського голови Андрія Балоги, на поточні ремонти внутрішньо-квартальних проїздів, перехресть, вулиць та тротуарів використано 19 млн. 400 тис. грн., на благоустрій – 20 млн. 450 тис.

Нагадаємо, що ЦНАП, який будують у Мукачеві за майже 40 мільйонів гривень, мав запрацювати ще у минулому році. Наразі триває етап розірвання договору, із підрядником, який нібито неналежно виконує свою роботу, після чого буде оголошений тендер на залишки коштів, щоб завершити цей об’єкт.

Не почули на засіданні депутати у звіті інформацію про діяльність Мукачівського водоканалу, до слова, у передвиборчій програмі мера було обіцяно, що мукачівці матимуть цілодобове водопостачання.

Крім звіту, під час сесії депутати обговорили та ухвалили ряд і інших питань щодо благоустрою міста, медицини, освіти. Серед нововведень – вирішено створити сектор з питань праці в управлінні праці та соціального захисту, який контролюватиме працедавців, щодо дотримання трудового кодексу.

Попри оптимістичні заяви влади, чимало питань виникає щодо бюджету міста.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − 1 =