Мукачівці скаржаться на якість води з міської мережі

Мукачівці скаржаться на якість води з міської мережі. Кажуть, пити її не можна. Крім того, плату за послуги водопостачання та водовідведення підняли майже удвічі, а покращення роботи «Мукачівводоканалу» містяни не помічають.

Скарги мукачівців адресуємо безпосередньо ММКП «Мукачівводоканал», який забезпечує послуги водопостачання та водовідведення. Там розповіли, як контролюють якість очистки води. Там, зокрема, показали один із 9 водозаборів Мукачівводоканалу – Кольчинський, який постачає питну воду на 2 мікрорайони Мукачева – Монастир та Росвигово. Тут 21 свердловина закритого типу глибиною 80 метрів та потужністю 10 тисяч кубів на добу, поруч вода хлорується.
З огляду на нещодавню проблему з постачанням хлору вирішили прояснити ситуацію з перших вуст. Обіцяють, проблеми не буде. Для інформації, ціна хлору зросла майже у 2 рази, але тариф на воду до кінця року піднімати не будуть – запевнив очільник Мукачівводоканалу. Нагадаємо, віднедавна ціна на воду у Мукачеві зросла у 2 рази. Так само, Ігор Федорняк стверджує, що якість питної води тримають під контролем.

Тобто, відповідальність за якість води, яку мукачівці отримують у своїх домівках з крану, «Мукачівводоканал» не несе. Проте відкритими питаннями залишаються борги водоканалу, модернізація обладнання та мереж і фінансові відносини з абонентами та сільськими радами, на території яких розміщені водозабірні станції та очисні споруди. Про це детальніше – у підсумковій програмі 7 днів цієї неділі.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + eight =