Міністр юстиції Павло Петренко побував в Ужгороді та Перечині

На Закарпатті з робочим візитом перебував міністр юстиції України Павло Петренко. Приїхав, аби відкрити черговий OpenSpace, здійснити передачу конфіскованих авто на благодійні потреби.

Між тим сходив на каву і з журналістами області. Розказав медійниками про досягнення в галузі юстиції, а ще розкритикував «закон Савченко».

Станом на 1 липня мільйон українських дітей отримали більше 7 млрд гривень боргів по аліментах. Міністр юстиції України каже, таких результатів вдалося домогтись в рамках в ініціативи «Чужих дітей не буває». Другий пакет законопроектів, цієї ініціативи нардепи затвердили в травні минулого року. До цього способів ухилення від сплати аліментів, каже, було чимало.

Ще одна новація, яка запрацювала з минулого року – питання виїзду за кордон. Якщо раніше законодавство передбачало для виїзду згоду обох батьків, то нині опікун дитини може вільно пересуватися за межами країни з своєю дитиною терміном не більше місяця.

Під час зустрічі з журналістами міністр розказав не тільки про досягнення в галузі юстиції. Розкритикував «закон Савченко», який був ухвалений в 2015 році. Каже, хоч закон діяв тільки два роки, сумна статистика вражає.

В рамках візиту міністр юстиції побував на відкритті офісу OpenSpace в м. Перечин. Перший такий в Ужгороді відкрили у листопаді. Такі офіси дають змогу громадянам у комфортних умовах, без черг отримати найбільш популярні послуги: заяви на державну реєстрацію народження дитини, укладання чи розірвання шлюбу, зміну імені тощо.

Ну, а найпопулярнішою послугою юстиції серед населення залишається «Шлюб за добу». Так в області з початку року такий шлюб уклало вже 155 осіб. І найприємнішою статистикою залишається кількість розлучень швидких шлюбів: по Україні – 0,03 %.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − two =