Коміки, ресторатори і люди Коломойського: кого Зеленський веде по мажоритарці

Партія “Слуга народу” опублікувала своїх 199 кандидатів-мажоритарників на позачергових виборах до Верховної Ради, які відбудуться 21 липня.

Видання “Букви” зібрало коротку інформацію про представників політсили Президента Володимира Зеленського.

Партія Зеленського веде в Раду коміків, рестораторів, адвокатів, спортсменів, юристів і навіть стоматологів. У деяких округах від партії балотуються вельми сумнівні кандидати, за якими тягнеться шлейф скандалів.

В цілому кандидатів від партії Зеленського можна розділити на чотири категорії: люди Зеленського, відомі особистості в своїх сферах (коміки, ресторатори та спортсмени), люди Коломойського і випадкові люди без досвіду.

І хоча такі кандидати абсолютно далекі від політики, причетність до “Слуги” відразу ж дає їм до 20% підтримки.

Варто відзначити, що на початку червня в мережі з’явилося кілька повідомлень з різних регіонів України про те, що на місцях за висунення у мажоритарних одномандатних округах або за списком партії “Слуга народу” в штабах “Зе! Команди” вимагають від 300 тисяч до 2 мільйонів доларів.

12 червня зі списку партії “Слуга народу” виключили юриста Ірину Панченко. Перед цим в мережі з’явилася інформація, ніби батько Панченко – впливовий бізнесмен і купив доньці місце в списку партії за 2 млн доларів.

У відповідь на таку інформацію глава партії “Слуга народу” Дмитро Разумков заявив, що політсила не готова нести відповідальність за ймовірну покупку позиції в списку партії в регіонах.

Кого зі “слуг народу” Зеленський веде в Раду по областях – читайте на сайты “Букви”.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven + 3 =