Маршрутні перевезення. Мільйони на пільги

Насправді все, що робиться за бюджетні кошти, точніше кошти платників податків для населення мало б коштувати – бути безкоштовним. Адже за це вони вже колись сплатили зі своїх кишень, своїми чесно заробленими коштами та податками. А зараз згадаймо ситуацію кількарічної давнини: у Мукачеві за бюджетні кошти, у понад 50 мільйонів купують нові, так звані зелені автобуси, при чому ще й переплачуючи за них – поліція свого часу через це відкрила і кримінальне провадження.

Проїзд для населення у трнспорті так і залишився платним, і  не найдешевшим. А Зараз знову ж таки з міського бюджету, з коштів платників податків на пільгові перевезення на марштуний транспорт виділяють компенсацію у понад 12,5 мільйонів на рік . Хто веде облік пільговиків, чи всіх возять безкоштовно? Згідно програми пільгових перевезень у громадському транспорті на 2021- 2023 роки, а сюди входять сюди приміські залізничні перевезення, пільговий зв’язок та проїзд у автобусах із бюджету понад 37 мільйонів гривень на 3 роки.

У Мукачеві прийняли програму стосовно пільгових перевезень у громадському транспорті на 2021- 2023 роки, входять сюди приміські залізничні перевезення, пільговий зв’язок та проїзд у автобусах. У загальному із бюджету виділили на ці потреби понад 37 мільйонів гривень на 3 роки, по 12 з половиною мільйонів на рік.

Не рідко, і самим пільговикам з їхніх же слів відмовляють у проїзді, водії їх просто ігнорують, і не зупиняються, також ймовірність скористатися транспортом за словами пенсіонерів зменшується, якщо на думку водія, у автобусі занадто багато пільговиків.

Нагадаємо, що стосовно комунального транспорту, то автобуси у Мукачеві наробили чимало галасу, починаючи ще із моменту їх закупівлі, вже тоді  у поліції озвучували суму збитків нанесені бюджету у майже 5 млн. гривень, директор підприємства звинувачення ж відкидав, чимало незручностей виникало і у містян, зокрема що стосувалося користування новим транспортом валідатори та оголошення зупинок –  не завжди працювали, водії продовжували брати готівку за проїзд. Щодо відкритості роботи певних чиновників, підприємств, зокрема які подекуди контролюються ними – виникає чимало питань.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × three =