Місцеві бюджети Закарпаття

Брифінг в облдержадміністрації  директор департаменту фінансів Петро Лазар розпочав із результатів виконання місцевих бюджетів за перший квартал поточного року. З 345  місцевих бюджетів 311 мають право та можливість перерозподілу понадпланової дохідної частини на видатки, сума якої за підсумками перших трьох місяців становить близько 130 млн. грн.

Позитивна тенденція спостерігається у виплаті заробітних плат освітянам та медпрацівникам у районах. Якщо минулого року на Іршавський, Перечинський та Воловецький райони на ці потреби з обласного бюджету виділили додаткові 7 млн. грн. то цього року місцевим бюджетам вдається самостійно врегулювати це питання.

Одним із головних наповнювачів місцевих бюджетів, який поступається тільки податку із доходів фізичних осіб, є акцизний збір. Доходи від нього за перший квартал були більші ніж очікувались, зазначає головний фінансист краю.

Не оминули на брифінгу й питання так званого митного експерименту, який цього року поширений на всі області України. Згідно з даними департаменту фінансів, в минулому році область могла б отримати від нього близько ста п’ятдесяти п’яти млн. грн. Сьогодні вже отримала 20 млн.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 4 =