Мінеральне джерело в Колочаві отримає огорожу і пішохідні доріжки

Мінеральне джерело в Колочаві облаштують за підтримки урядів України та Чехії. Відповідний проект став одним із переможців «Програми екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України».

Перша робоча зустріч переможців днями відбулася в місті Івано-Франківськ. Презентувала проект із облаштування Колочавського родовища мінеральних вод член громадської організації «Товариство «Синій Вир» Марія Шетеля. Вона розповіла, що в рамках проекту планується облаштування мінеральних джерел (витоку), прокладання пішохідних доріжок з природного каменю, огорожа території родовища, вирівнювання території біля родовища; встановлення лінії інформаційних стендів, придбання і встановлення лавок для сидіння та проведення ряду еколого-освітніх заходів.
За повідомленням НПП “Синевир”, Колочавське родовище мінеральних вод (в народі – боркут) є найпопулярнішим місцем відпочинку серед місцевих жителів та туристів. Внаслідок активного навантаження пам’ятка природи руйнується, захаращується сміттям, а, відтак, потребує облаштування і облагородження території. Місцеві активісти та екологи давно звернули увагу на цю проблему та ініціювали проект по облаштуванню джерела.
«Програма екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України» реалізується Фондом розвитку ГО «Західноукраїнський ресурсний центр» спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки. Мета проекту: підтримати 14 громадських ініціатив ініційованих місцевими громадськими організаціями і спрямованих на вирішення екологічних проблем на об’єктах природно-заповідного фонду у чотирьох областях України.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen + 11 =