Нардеп Валерій Лунченко пояснив, які зміни до виборчого законодавства підтримає

Верховна Рада України сьогодні, 22 травня, о 12 годині проведе позачергове засідання. Там розглядатимуть зміни до законів “Про вибори народних депутатів України” і “Про публічні закупівлі”.

Народний депутат Валерій Лунченко прокоментував перше питання порядку денного.

“Скорше за все, це буде не той Закон, що стосується відкритих виборчих списків, про який нам говорили і обіцяли в своїх передвиборчих програмах.
Де-факто, залишиться Закон, який сьогодні діє на 50%, лише без мажоритарки. Якщо ставити на ваги обрання складу парламенту за закритими списками, де корупційна складова буде основою їх формування та залишити сьогоднішню систему 50%/50%, я виберу другий варіант.

Вважаю, що обраний по мажоритрній системі депутат – це людина, яка проживає на даному окрузі, турбується про нього, докладає зусиль для його розвитку і найголовніше – є зв’язківцем між людьми та ВРУ. А вже кого конкретно обирати – це рішення самих виборців! Отож, моє сьогоднішнє рішення принципове і Закон змінюємо лише у випадку запровадження відкритих списків!”, – написав Валерій Лунченко на своїй сторінці у Фейсбук.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten − 5 =