“Лемківську ватру” запалять вже цієї неділі

Обласний фестиваль “Лемківська ватра” 15 липня відбудеться у селі Ворочово Перечинського району.

Цьогоріч свято етнічної культури проходитиме вже увосьме. Відвідувачів закликають одягти вишиванки й долучитися о 10.00 до святкових молебнів у місцевих храмах і Свято-Покровському чоловічому монастирі с.Ворочово. А о 13.00 відбудеться покладання вінків та квітів до Пам’ятного Хреста полеглим Січовим стрільцям у мікрорайоні Яслище.
Власне фестивальна частина на території стадіону с.Ворочово розпочнеться о 14.00 з урочистого відкриття і традиційного запалення символічної лемківської ватри. Далі на гостей чекають виступи дитячих колективів, ігри, забави, концерт лемківських колективів і виконавців художньої самодіяльності, виставка творів майстрів декоративно-прикладного мистецтва та майстер-класи з традиційних лемківських ремесел, дегустація лемківських страв і насамкінець – виступи народних та естрадних колективів, народні гуляння.
Також організатори інформують, що для гостей фесту передбачено курсування автобуса з міста Перечин до села Ворочово і в зворотному напрямку. Відправлення з Перечина (центральний скверик): 14.00, 16.00 та 18.00, а з с.Ворочово: 15.30, 17.45 і 21.00.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve − 7 =