Консула Угорщини в Берегові зобов’язали за три дні покинути Україну

Консула Угорщини у місті Берегово оголошено персоною нон-грата, інформує прес-служба МЗС України. Про це було повідомлено сьогодні Послу Угорщини в Україні Ерно Кешкеню.

Йому було вручено ноту з інформацією про те, що, відповідно до статті 23 Віденської конвенції про консульські зносини 1963 року, у зв’язку з діяльністю, несумісною зі статусом консульської посадової особи, консул Консульства Угорщини в місті Берегове має залишити територію України протягом наступних 72 годин.

“Розраховуємо, що Угорська сторона у подальшому утримуватиметься від будь-яких недружніх кроків по відношенню до України, а її посадові особи – від порушень українського законодавства. Розглядаємо громадян України угорського походження як об’єднуючий фактор у відносинах між двома державами та закликаємо до цього ж наших угорських партнерів”, – йдеться у повідомлення МЗС.

Раніше глава МЗС Угорщини Петер Сіярто заявляв: якщо Україна вишле консула з Берегова, Будапешт вчинить аналогічно з українським дипломатичним представником.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 3 =