Комунальному підприємству з Чопа через борги відключать електропостачання

«Закарпаттяобленерго» попередило КП «Чистий Чоп» про припинення постачання електричної енергії на об’єкти підприємства.

Упродовж останніх кількох місяців триває тенденція до накопичення боргів за спожиту електроенергію Комунальним підприємством Чопської міської ради «Чистий Чоп». Так, у порушення умов Договору про постачання електричної енергії у частині проведення повних та своєчасних розрахунків за спожиту електроенергію, станом на 02.10.2018 року заборгованість підприємства сягнула 626,6 тис. грн.

Згідно з вимогами Правил роздрібного ринку електричної енергії (далі – ПРРЕЕ) передбачено припинення повністю або частково постачання електричної енергії споживачу у разі наявності заборгованості з оплати за спожиту електричну енергію відповідно до умов договору з електропостачальником.

З огляду на вищевикладене у разі не проведення повної оплати виставлених Товариством рахунків, ПрАТ «Закарпаттяобленерго» попередило Комунальне підприємство Чопської міської ради «Чистий Чоп» та Чопську міську раду про припинення постачання електричної енергії на об’єкти КП «Чистий Чоп», яке буде проводитися 22.10.2018 року з 9.00 год. к.ч.у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» також нагадує, що, згідно з ПРРЕЕ та іншими законодавчими актами, споживач зобов’язаний ужити комплекс заходів, спрямованих на запобігання травматизму, пошкодженню обладнання, негативним екологічним та іншим наслідкам, оскільки, згідно з п.5.2.6. Правил, постачальник електричної енергії не несе відповідальності за майнову шкоду, заподіяну споживачу або третім особам внаслідок припинення або обмеження електропостачання, здійсненого у порядку, встановленому ПРРЕЕ.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 − 4 =