Хореограф із Вільнюса вчила закарпатців спілкуватися з дітьми через танець

Унікальну методику роботи з дітьми – спілкуватися з ними через рухи та зокрема танець – презентувала хореограф із Вільнюса Біруте Баневічуте у «Лабораторії театральних практик», що проходила впродовж тижня у Нижньому Селищі Хустського району. Лабораторія досліджень дитячого театру і використання мистецтва в освіті та у спілкуванні з дітьми у хустському Нижньому Селищі проводиться не вперше. Торік тут відбулася лабораторія драматургії, цього року це так звана лабораторія театральних практик, котра й присвячена роботі через рух, зокрема танець.

На заході була представлена вся Україна. Серед учасників – театрали, хореографи та викладачі музики як із Заходу, так із Сходу, як із Північної України, так і з Південної. Українці-учасники вчилися у Литви впроваджувати нові методи розвитку дитини у ранньому віці, а головне – робити це непримусово. Основна мета лабораторії: зацікавити українців спробувати щось нове на шляху до розвитку дитини. Крім того, практику можна застосовувати і в освіті, починаючи з дитсадку. Вона добре зарекомендувала себе у різних європейських країнах і дітям до вподоби.

Впродовж тижня проводилися різні майстер-класи і навіть ставилися спектаклі столичного театру «Дах». Учасники у захваті, адже почерпнули для себе багато нового і що основне – дієвого. Це й презентували на завершення. Організатори обіцяють: проект «особливості сприйняття та відтворення танцю дітей різного віку» матиме продовження.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 14 =