Ювілейна вистава. В Ужгороді зібрались у «Бавку»

Творчий вечір з нагоди ювілею заслуженої артистки України, головної  режисерки Закарпатського  академічного театру ляльок БАВКА Наталії Орєшнікової зібрав поціновувачів сценічного мистецтва 16 вересня в Ужгороді.

досить цікаво для мене відвідати виставу такого визначного діяча культури як пані Наталія, бо бачимо з її біографіії, досягнень – внесла дуже велику не тільки як кажуть ляльки для дорослих, а й для дітей. Оскільки культура – головна з основ цивілізації . І для дорослих також цікаво, бо дає можливість поринути у неймовірний світ , заглибитися у філософію і може трошечки побути дітьми – чого нам дуже часто не вистачає.

Серед глядачів першої вистави ювілейного 40 театрального сезону  чимало й причетних до мистецтва, для  них ювілярка – наставник, вчитель, колега, що надихає. Вечори на хуторі або билиці про вічне» – прем’єру за мотивами творів М.  Гоголя презентувала Наталія Орєшнікова до свого ювілею. Понад 70 ролей, майже 25 режисерських постановок, переданий досвід сотням студентів – такий творчий шлях Наталії Орєшнікової, довжиною у 33 роки.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 4 =