Яна Романюк – єдина у Мукачеві, що здала ЗНО на 200 балів

26 липня найкращих випускників краю вітало керівництво області. 14 випускників зі всього Закарпаття цьогоріч можуть похизуватися максимальними результатами. Мукачівка Яна Романюк – набрала 200 балів з німецької мови. Дівчина випускниця гімназії і до успіху йшла не один рік.

Свій вироблений підхід до навчання, віра батьків і терпіння вчителя дали закономірний результат – дівчина найкраща з німецької мови в області.

Не варто забувати і про навчальний заклад, випускницею якого є Яна – міцну базу знань дівчина отримала саме там. Її успіхам радіє увесь педагогічний колектив, адже це і наслідки їхньої роботи. Кажуть, дитина дуже здібна. Гарно вчиться, спортсменка та ще й, як виявилося, непогано вишиває. Сама ж дівчина не забуває подякувати всім, хто причетний до її високих здобутків. І ділиться своїм секретом успіху.

Щодо подальшого навчання, то дівчина орієнтується на міжнародні відносини та економіку.

До речі, цього року на ЗНО були набагато вищі вимоги. Помилок, перекреслень на найвищий бал взагалі не допускалось. А якщо аналізувати здобутки і результати всього випуску 2017 року Мукачівської гімназії, то педагоги задоволені.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − four =