Як вигідно обмінювати криптовалюту та фіат?

У світі є багато різних способів для пасивного заробітку. З появою нової грошової системи цифрових валют список доповнився ще кількома напрямами. Причому саме в рамках криптовалютного ринку сьогодні відзначаються чудові перспективи для отримання прибутку навіть із невеликого стартового капіталу, який потім можна буде розосередити на кілька інших напрямків.

Щоб розпочати таку діяльність, для початку потрібно створити криптогаманець, а також обрати криптообмінник Луцьк. На криптогаманці зберігатимуться різні види цифрових монет, а через обмінник відбуватиметься за сприятливих умов їх конвертація з одного виду в інший. Таким чином, внаслідок зміни цінності різних видів грошей можна отримувати прибуток. Його розмір залежить від розуміння принципів роботи криптовалютного ринку, обліку супутніх чинників, як-от події політичної арени, поведінка китів ринку. Не зайвим буде регулярно ознайомлюватися з експертними прогнозами відомих аналітиків, щоб максимально коректно сприймати всю інформацію, що є у вільному доступі.

Які валюти можна обмінювати через онлайн обмінник?

Компанії, які працюють у цьому секторі, зазвичай пропонують досить широкий спектр послуг. Серед доступних пропозицій будуть однозначно:

  • різні цифрові валюти;
  • електронні гроші;
  • фіатних валют.

Варто одразу переконатися, що у переліку заявлено багато видів валют. Це повинні бути не тільки найбільш капіталізовані та популярні, але й ті, що тільки з’являються на ринку, але мають добрі перспективи. Тільки в такому випадку можна розраховувати, що при необхідності термінового обміну грошей з метою отримання прибутку не виникнуть проблеми через відсутність обраної валюти. А час відіграє дуже важливу роль, адже при затримці проведення транзакції з різних причин може утворитися ефект втраченого прибутку.

Скільки грошей можна обміняти через обмінник?

У звичній банківській системі в рамках актуальних норм законодавства існують певні обмеження щодо кількості грошей, які можна переказати з рахунку на рахунок за одну транзакцію. В обмінниках криптовалюти також передбачені певні ліміти, зумовлені правилами щодо запобігання відмиванню грошей. Конкретні рамки варто уточнити безпосередньо через інфорозділ на сайті, правила та положення або звернувшись до представника служби підтримки.

Ліміти зазвичай поширюються як на мінімальну і максимальну суму переказу одну транзакцію, і загалом на грошовий оборот конкретного учасника системи за певний період. Тут варто ще враховувати, що наявність реєстрації на сервісі автоматично відкриває ширші ліміти.

Як визначити надійність обмінника криптовалют?

Безпека при роботі з будь-якими видами грошей, особливо цифровими, завжди ставиться в пріоритет. Це зумовлено тим, що, наприклад, навіть помилкову транзакцію з криптовалютою скасувати не можна. Якщо гроші пішли на інший рахунок – повернути їх не можна, якщо дані викрали шахраї – повернути доступ до рахунку неможливо.

З огляду на такі умови анонімності варто оцінити надійність обраного сервісу, щоб виключити додаткові ризики саме з точки зору безпеки. Першою позитивною ознакою буде тривалий термін діяльності підприємства над ринком. Другим – наявність солідних грошових оборотів. Ще один фактор – це робота служби підтримки. Зазвичай фірми-одноденки не прагнуть організувати хороший сервіс, тому що їхня основна мета — отримати максимум прибутку за мінімум часу і піти з ринку. Тому, якщо в обміннику валют є можливість швидко отримати відповідь від представника через будь-який месенджер або телефоном, це однозначно буде вказувати на високу надійність сервісу.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × four =