Як купівля квитків на автобус онлайн допомагає людям з обмеженими можливостями

Раніше людям з обмеженими можливостями необхідно було їхати на автовокзал, щоб купити квиток на автобус. Купівля завжди вимагала особистої присутності, що складно зробити, якщо у пасажира інклюзія. Така поїздка дуже трудомістка і вимагає додаткових грошових вкладень, наприклад, на таксі.

Наскільки корисні зміни в способі купівлі квитків

З появою сервісів із продажу проїзних документів онлайн усе стало набагато простіше. Зараз будь-які операції з купівлею та оплатою квитків можна здійснювати, не виходячи з дому і не відволікаючись від щоденних справ. Це дуже важливо для людей з інвалідністю через проблеми з пересуванням, адже їм складно здійснювати поїздки на автовокзал і перебувати в черзі до каси.

Кожен пасажир повинен мати можливість купити квитки на автобус у зручній, неспішній обстановці, і так само комфортно провести поїздку, з усіма необхідними для цього умовами.

Переваги купівлі квитків онлайн для людей з обмеженими можливостями

 

У великих містах автобуси вирушають з різних автостанцій, тому дуже незручно їхати в місце відправлення, щоб перевірити наявність проїзних документів або купити квиток на автобус, особливо якщо станцій кілька і добиратися до них далеко. А для людей з обмеженими можливостями це може бути і зовсім нездійсненно. Тому так важлива наявність онлайн-послуг для всіх категорій пасажирів.

Основні переваги продажу квитків через онлайн-сервіси та застосунки для людей, можливості яких обмежені:

  • Інформація на сайтах із продажу проїзних документів і в додатках завжди актуальна і оновлюється в режимі реального часу, тому ви можете перевірити наявність вільних місць у будь-якому автобусі, перебуваючи вдома.
  • У вас є можливість купити квитки на автобус у будь-який час, де б ви в цей момент не перебували. Головне мати доступ до Інтернету на будь-якому пристрої, чи то телефон, чи то планшет, чи то комп’ютер.
  • Оплата замовлення здійснюється онлайн будь-яким зручним способом. Ви можете зробити це через інтернет-банкінг або ввести номер картки за запитом сервісу, і гроші з неї будуть списані на рахунок компанії, що продає квитки.
  • Не потрібно чекати, стояти в довгих чергах, поспішати з вибором, ніхто вас не квапить. Ви самостійно вирішуєте, скільки часу можете витратити на пошук потрібного рейсу та оформлення замовлення.
  • Немає потреби в роздруковуванні електронного квитка. Ви просто отримуєте готовий проїзний документ на свою пошту і показуєте його під час посадки на автобус. Такий квиток дуже легко зберігати. Просто завантажте його на свій смартфон, і можете не хвилюватися про його збереження, він завжди буде з вами.
  • Якщо навіть щось сталося з вашим гаджетом, і квиток було загублено, ви завжди можете завантажити його повторно, адже він залишиться і в поштовій скриньці, і у вашому особистому кабінеті на сайті, де міститься вся інформація про ваші замовлення.

Планування поїздок онлайн для людей з обмеженими можливостями Н2

Дуже зручно планувати поїздки, використовуючи онлайн-сервіси. Завдяки тому, що є можливість перевіряти наявність рейсів і вільних місць на кожне число місяця, це допоможе вам визначитися з вибором дати виїзду без сторонньої допомоги співробітників кас або компаній, що продають квитки.

Люди з обмеженими можливостями мають право користуватися всіма послугами, які здатні зробити їхнє життя простішим і кращим. Тому дуже важливо, що держава і компанії-перевізники йдуть їм назустріч і пропонують дедалі більше послуг для комфортної купівлі квитків і самої поїздки.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − 14 =