Гаряче засідання. Реєстарція партій

На засіданні Ужгородської міської територіальної виборчої комісії ввечері 23 вересня було гаряче. Фактично – це продовження попереднього засідання, оскільки 22 вересня стало відомо, що частина партій мали юридично зареєстрованих осередків партій і не змогли відкрити партійні рахунки. Тобто подали в ТВК документи, які не відповідають законодавчим вимогам.

Перед ПАДІЮНом, де ввечері 23 вересня саме засідала Ужгородська міська територіальна виборча комісія – яблуку ніде впасти! Це виборці , переважно ромської національності , “Партії твого міста” прийшли відстояти свій вибір! Було гаряче, то ж остерігаючись тиску на членів комісії, викликали поліцію.

Нагадаємо, на попередньому засіданні 22 вересня кілька осередків, у тому числі й «Партію твого міста», не зареєстрували через те, що не мали юридично зареєстрованих осередків партій і не змогли відкрити партійні рахунки. Тобто подали в ТВК документи, які не відповідають законодавчим вимогам. Відповідні документи «партія твого міста» так і не надала! Юристи кажуть, законодавчих підстав реєструвати її список до участі у місцевих виборах не було, тому її ще можуть зняти з реєстрації.

Після перерви, коли напруга спала і люди розійшлися,  вже у спокійній обстановці комісія продовжила роботу. З десяток партій після перевірки поданих документів зареєстрували шляхом голосування. Так, партія вважається зареєстрованою, коли 10 і більше з 16 членів комісії віддадуть свій голос «За». 24 вересня 2020 року – останній день подання документів, то ж роботи буде багато – адже з  24 партій, які повідомили про свої конференції, подали документи менше половини. Вочевидь  засідання триватиме до півночі.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − 4 =