Фестиваль колядок «Вифлеємська зірочка 2019» розпочався з Ясіня

Традиції та звичаї українців – це святині, які потрібно берегти та відроджувати. Фестиваль «Вифлеємська зірочка 2019», який має на меті відродження та популяризацію народних звичаїв і традицій на Тячівщині та Рахівщині проходить вже дев’ятий рік поспіль за ініціативи та підтримки народного депутата України Василя Петьовки.

9 січня в Ясінянській загальноосвітній школі № 2 було гамірно – тут розпочався дев’ятий фестиваль колядок «Вифлеємська зіронька-2019». У фестивалі щороку беруть участь вихованці дитсадочків та учні початкових класів.

«Вифлеємська зіронька» в Ясіня завжди колоритна та яскрава. Малеча, вбрана у святковий гуцульський одяг колядувала, демонструвала цілі вистави. Про початок дійства традиційно оголосили трембіти. Виступи колядницьких гуртів були феєричними. Аплодисменти звучали раз за разом. Діти щедрували і колядували давні й сучасні співаночки, доповнювали виступи запальними танцями, дзвінким гомоном національних інструментів. А залишали приміщення актової зали учасники колядницьких гуртів з солодощами та подарунками для рідних закладів.

На Рахівщині фестиваль «Вифлеємська зіронька» продовжився 10 січня в селищі Великий Бичків. Традиційно «Вифлеємська зіронька» проходить за ініціативи та підтримки народного депутата України Василя Петьовки.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × four =