“Доступні ліки” на Тячівщині можна отримати у трьох десятках аптек

Програма «Доступні ліки», яка стартувала в Україні у квітні 2017 року, наразі включає понад 260 препаратів, майже 60 з яких видаються зовсім безкоштовно. Фінансується програма з державного бюджету. За рецептом медикаменти можна отримати у аптеках практично у кожному населеному пункті. 

Урядова програма «Доступні ліки» функціонує вже другий рік в Україні. Розрахована програма на 3 категорії хворих: з серцево-судинними захворюваннями, на цукровий діабет типу 2 та бронхіальну астму. З понад 260 препаратів 59 пацієнти можуть отримати безкоштовно.

26 аптек у 21 населеному пункті Тячівщини уклали договори з відділом охорони здоров’я для реалізації препаратів за програмою «Доступні ліки». Ще 4 аптечні заклади обслуговують Тячівську та Вільховецьку громади, які фінансуються окремо.

Понад 31 тисяча 860 рецептів виписано за 8 місяців цього року. 14 тисяч 627 жителів Тячівщини скористалися програмою. Середня вартість препарата майже 57,5 гривень.

Аби скористатися програмою «Доступні ліки», не обов’язково їхати у місто Тячів у районну поліклініку, можна звернутися до сімейного лікаря за місцем проживання, отримати рецепт і звернутися у найближчу аптеку, яка працює за програмою. Аптечні заклади, де можна отримати пільгові препарати, позначені спеціальними наклейками.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve − ten =