Дорогу на Берегівщині відремонтували капітально, але лише місцями

У Берегівському районі зроблено капітальний ремонт ділянки обласної автомобільної дороги «Косонь – Попово – Гетен – Держкордон з Угорщиною», – зазначив Геннадій Москаль на своєму сайті.

Загальна протяжність дороги, зданої в експлуатацію ще в 1961 році, – 9,2 км. За цей час ямковість досягла 62 відсотків. Очільник ОДА пише, що на сьогодні на найбільш критичних ділянках простелено суцільний асфальт, крім того, на невеликій частині зроблено ямковий ремонт. Наші журналісти проїхалися у напрямку Держкордону зазначеними селами.

Півкілометра свіжого шару асфальтобетону побачили у селі Косонь, далі майже кілометр – полатані ями. Полатали ями і в сусідньому селі Попово. Але між населеними пунктами дорогу поки не ремонтували. До села Гетен теж дорога у ямах, проте у самому населеному пункті бруківка у більш-менш задовільному стані.

Ділянка автошляху «Косонь – Попово – Гетен – Держкордон з Угорщиною» – обласного значення. Загальна протяжність дороги, зданої в експлуатацію ще в 1961 році, – понад 9 км. За цей час ямковість досягла 62 відсотків. Цього року відновлення найбільш проблемних ділянок вдалося завдяки Дорожнього фонду. В Закарпатській ОДА запевнили – наступного року капітальний ремонт дороги буде продовжено.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + two =