Жителі села Красна на Тячівщині вимагають ремонту розбитої дороги

Дорога через село Красна на Тячівщині – у жахливому стані. Селяни обурені, адже вище і нижче населеного пункту дорогу відремонтували, а їх дорожники оминули. Крім того, незабаром зима, і люди побоюються, що селом не можна буде взагалі проїхати. Місцеві жителі у розпачі, навіть дорогу перекривали у кінці жовтня. Чи була реакція на протести людей?

Ями, а подекуди величезні глибокі вибоїни, одним словом, ні пройти, ні проїхати: у такому катастрофічному стані дорога у селі Красна, що на Тячівщині.

Тутешні обурені, адже дорогу відремонтували на відрізках вище і нижче села Красна, а дорога у самому населеному пункті й досі залишається аварійною. ЇЇ ще більше розбивають лісовози. А попереду – зима і люди бояться, що можуть взагалі із села не виїхати під час снігопадів. 28 жовтня навіть перекривали дорогу, аби довести владі критичність ситуації.

Автошлях Бедевля-Усть-Чорна-Колочава – обласного значення. На капітальний ремонт ділянки між селищем Дубовим і селом Німецька Мокра, між якими знаходиться і село Красна, була виготовлена проектно-кошторисна документація, проте підрядники цей населений пункт оминули.

4 мільйони гривень направили з Фонду регіонального розвитку на капітальний ремонт кілометра дороги у селі Красна. Наразі ведуться переговори з підрядником. За сприятливих погодних умов планують освоїти кошти ще до кінця цього року, аби відремонтувати найбільш проблемну ділянку і зняти соціальну напругу у населеному пункті.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + fifteen =