Хуст і Хустщина одержать майже 35 мільйонів з Держфонду регіонального розвитку

Створення ДФРР дозволило започаткувати в Україні фінансування проектів регіонального розвитку на конкурсній основі та відповідно до регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації. І там, де на місцях є активні представники влади, регіон отримує з державного бюджету додаткові кошти на потреби громад: відновлення доріг, ремонти ДНЗ та ЗОШ, закладів культури та сфери спорту, об’єкти водо-, газо-, тепло-, енергопостачання тощо.

Нагадаємо, 5 липня 2019 року розпорядженням КМУ уряд вніс зміни до переліку проєктів, які фінансуються у 2019 році за кошти державного фонду регіонального розвитку.

До цього переліку додатково було включено 366 нових проектів з обсягом фінансування 3,646 млрд. гривень, що були запропоновані обласними комісіями з оцінки та проведення конкурсного відбору інвестиційних програм, які можуть фінансуватися за кошти ДФРР. Значна кількість проєктів припадала і на Закарпатську область.

Пізніше у ЗМІ з’явилася інформація, що фінансування проєктів може бути призупинено, однак вчора, 17 вересня, керівник Міністерства Розвитку громад і територій України Альона Бабак під час засідання конкурсної комісії при Мінрегіонбуді повідомила, що КМУ планує відновити фінансування проектів за кошти ДФРР.

Завдяки активній позиції закарпатського нардепа Валерія Лунченка, розпорядженням КМУ було передбачено значне фінансування проєктів і в м. Хуст та Хустському районі Закарпатської області:

Драгівська дільнична лікарня – будівництво першого пускового комплексу – 4.4 млн грн.;

Кірешська загальноосвітня школа 
I ступеня — реконструкція під навчально-виховний комплекс – 3 млн 952 тис 800 грн.;

Будівництво дитячого садочку та фельдшерсько-акушерського пункту у с. Яблунівка виділено 4.5 млн грн;

Капітальний ремонт вул. Львівська у м. Хуст – 20 млн грн.;

Реконструкція спортивних полів та майданчиків стадіону “Карпати” у м. Хуст – 2 млн грн.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three + 19 =