У військовому містечку 128 бригади в Ужгороді провели День відкритих дверей

Показали, розказали, продемонстрували – у військовому містечку в/ч А1778 на вулиці Другетів в Ужгороді День відкритих дверей. До уваги відвідувачів – зброя, бойове спорядження, техніка та історія легендарної 128 ОГПБ. Присвятили захід Дню незалежності України.

Бойову міць 128 окремої гірсько-піхотної бригади презентували на Дні відкритих дверей у військовому містечку частини А1778 на вулиці Другетів в Ужгороді. Відвідувачі, особливо дітлахи, у захваті!

Гусенична і колісна техніка, стрілецька зброя, вперше ужгородці побачать артилерію, а також зразки форменного одягу військовослужбовця, засоби звязку та першої меддопомоги – відвідувачам показали і розказали про сучасне забезпечення легендарної закарпатської 128 бригади, яка боронить східні кордони країни.

Також гості мали можливість побачити військових у дії – бійці долали смугу з перешкодами в умовах наближених, як на полі бою.

Свої двері для закарпатців відчинили всі підрозділи 128 ОГПБ: крім власне Ужгорода, ще зустрічали гостей в Мукачеві та Виноградові.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 1 =