Чудотворна ікона на Закарпатті

Хресноюходою і хором, дорогою в молитві, так вірники зустрічали чудотворну ікону Божої Матері «Призри на смирення». Ікона Божої матері була знайдена ще в 1420 році в Псковській землі біля озера. Того ж року образ помістили в одному з храмів Пскова. Згодом святиню зберігали схимонахині. А в 1993 році сталось диво. Образ із немовлям дивним чином відбився на склі,що покривало ікону, і скільки б часу її не досліджували, науковці так і не змогли знайти пояснення цьому факту… І згодом образ визнали чудотворним. І не дарма , за роки прославився багатьма дивами, неодноразово допомагав зцілити, як душу так і тіло, розповідає архієпископ Мукачівський та Ужгородський – владка Феодор.

Передали образ під молитви вірників в Ужгороді. Хресною ходою відправили ікону у Православний кафедральний собор. Архієпископ додає, біля ікони проситимуть миру.

Привезли образ із Свято-Введенського чоловічого монастиря Києва. Тисячі вірників прийшли в собор аби поклонитися матінці Божій. Адже ця ікона зцілюватиме закарпатців вперше.

Як найменші, так і найстарші вірники поділилися з журналістами найпотаємнішими бажаннями. Згодом відбулася літургія, після якої вірники цілували ікону зі своїми проханнями. Ну а власне в Ужгородському кафедральному православному соборі ікона пробуде до вівторка, згодом її побачать вірники Мукачева, Перечина, Воловця, Сваляви, кінцева зупинка – Хуст. Тож варто сподіватися, всі найчистіші помисли християн свята Богородиця втілить у життя.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + ten =