Чотирирічній дівчинці з Ракошина потрібна допомога на лікування за кордоном

Маленька Жасмін, яка живе у селі Ракошино Мукачівського району, терміново потребує коштів, щоб виїхати за кордон на лікування. Всі свої 4 роки життя дівчинка провела, лікуючись від страшних діагнозів. В Україні лікарі вже не можуть допомогти, тому батьки звертаються по допомогу до небайдужих.

Жасмін – дуже життєрадісна дівчинка, любить фотографуватися, гратися з ляльками, та вже знає, чого хоче від Миколая: допомоги батькам від Бога. Все дитинство дівчинки проходить під лікуванням. Коли вона лише народилася, батькам повідомили страшний діагноз. Ккрім того, зненацька у Жасмін з’явилися ліпоми поперекової ділянки.

Одну з ліпом залишили, але вона росте. Лікарі радять видалити десь в іншому місці, де є апарати, які допоможуть відкачати дитину. Саме тому батьки та волонтери докладають усіх зусиль, щоб зібрати кошти, аби маленьку Жасмін вивезти за кордон, де їй зможуть надати фахову медичну допомогу та зробити необхідну операцію.

У свої 4 роки дівчинка не залишає надій на здорове життя. Своєю життєрадісністю та дитячою усмішкою дає сили не лише собі, а і батькам, які усіма силами намагаються вилікувати свою єдину дитину.
Початкова сума, яка необхідна дівчинці на цьому етапі – 3 тисячі євро. Не будьте байдужими, зробіть для маленької Жасмін подарунок на свята – можливо, ваша гривня подарує дівчинці шанс на здорове життя.

Телефон мами 0636833540
KLARA BOHASH номер картки 4067 5974 0013 1402 Отп банк

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + 18 =