Чергова сесія Мукачівської райради

16 питань порядку денного розглянули депутати на засіданні 10 сесії Мукачівської районної ради 7 скликання.

Серед них – надання допомоги постраждалим від зсуву у селищі Кольчино та після зливи Лалівському ДНЗ, також фінансування ремонту доріг районного значення, підняття на 60% тарифу на послуги з вивезення та захоронення сміття та інші не менш важливі рішення.

10 сесія Мукачівської районної ради стартувала з дорожніх питань. Майже мільйон 953 тисячі гривень передбачено на фінансування більшості доріг Мукачівщини – а це 43 автошляхи місцевого значення. Для матеріального забезпечення ремонту доріг депутати підтримали пропозицію продовжити ліцензію Кіровському спецкар’єру.

Далі депутати затвердили новий тариф на вивезення та захоронення побутових відходів. З 1 липня жителі Мукачівщини платитимуть за ці послуги на 60% більше, тобто 71 гривню 61 копійку за місяць із дворогосподарства, для порівняння – раніше тариф складав 44 гривні 87 копійок.

Після внесення змін в програми соціально-економічного розвитку району депутати подбали про допомогу. Зокрема, з районного бюджету 100 тисяч гривень виділили на ремонт даху Лалівського ДНЗ після останнього буревію та по 10 тисяч – сім’ям, постраждалим від зсуву в селищі Кольчино. Далі перейшли до земельних питань. Загалом на засіданні сесії розглянули та затвердили 16 питань порядку денного.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 4 =