Чемпіонат з великого тенісу відбувся у Тячеві

У залі «Спортивної арени «Тячів»» відбувся чемпіонат з великого тенісу. У ньому взяли участь 50 учасників з різних куточків району, які займаються у відділенні тенісу Тячівської ДЮСШ. Юні майстри великої ракетки змагались у трьох вікових групах. Спортивне дійство відбулося за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

15 грудня у залі «Спортивної арени «Тячів» відбувся чемпіонат з великого тенісу. Участь у спортивному дійстві взяли діти з різних куточків району, які займаються у відділенні тенісу Тячівської ДЮСШ.

Слід відзначити, цьогорічний турнір вийшов доволі масовим, охочих позмагатися виявилось 50 учасників у трьох вікових групах.

Тренери юних тенісистів кажуть, цей турнір став особливим для них, адже вперше в історії тячівського тенісу змагання проводилися у закритому приміщенні. В результаті напружених поєдинків судді визначилися з призерами.

Всіх присутніх із завершенням турніру привітав помічник народного депутата України Василя Петьовки Михайло Штефко.

Кращі гравці турніру були нагороджені кубками, медалями та грамотами. Також всі учасники чемпіонату отримали солодощі до Дня святого Миколая.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − 6 =