Частина прибудинкових територій у Хусті потребує оновлення

Окремі прибудинкові території багатоквартирних забудов у Хусті потребують оновлення. Про це «М-студіо» стало відомо із соціальних мереж. Цю інформацію підхопили й місцеві ЗМІ і розповсюдили.

Мова про мікрорайон «Бартуші», вулицю Жайворонкову, житлові будинки №40 «А» і 40 «Б», зокрема, про незадовільний стан як тамтешніх доріг, так і комунікацій. Саме на це й нарікали люди, а своє невдоволення виклали й у відповідному зверненні до керівництва міста. До слова, тут попередньо створено ОСББ під назвою «Господар – Хуст», його представники з цим питанням прийшли й на прийом до міського голови.

Зрештою цього року на одну проблему у будинку стало менше – це телефоном підтвердив й голова ОСББ Павло Пилип. Наразі ж питання аварійної електрощитової, а також незадовільний стан дорожнього полотна тут лишаються поки відкритими.

Тож, цілком ймовірно, що вже наступного року тут все зміниться на краще. Тим більше, що практика по цьому у місті вже напрацьована, каже Хустський міський голова Володимир Кащук.
Щоправда, наразі змінилися «правила гри» щодо фінансування об’єктів, які беруть участь у грантових проектах. Зокрема, значно виріс відсоток, який повинен внести колектив ОСББ, а це – від  5 до 20 %. Щодо благоустрою тутешньої прибудинкової території у цілому, то вже наглядно видно покращення. Якщо на світлинах, зроблених на початку грудня, подвір’я мало один вигляд, то по приїзді нашої знімальної групи всередині місяця – геть інший. Тут ОСББ впорався самотужки, а от решта – кажуть, їм не під силу.

Власне, у об’єднання співвласників п’ятиповерхівки 38 «А» на тій же вулиці все аналогічно, однак подвір’я виглядає куди гірше. Як нам вдалося з’ясувати, цей об’єкт теж на контролі у міської влади. Проект у розробці, а реалізувати його планують також наступного року і знову ж таки лишень спільними зусиллями.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + five =