Big Data: системні рішення для вашого бізнесу

Вивчайте свою аудиторію та її інтереси за допомогою програмних продуктів, які дозволяють обробляти великий обсяг даних. На основі детальної аналітики ухвалюйте більш зважені рішення та персоналізуйте підхід до споживачів, що дозволить підвищити продажі й отримувати більшу дохідність. 

Big Data (Великі Дані) — це набір інструментів, що дозволяє компаніям збирати, аналізувати і використовувати великі обсяги даних. Ця система базується на великій кількості інформації, яка збирається з різних джерел, включаючи соціальні мережі, датчики, веб-сторінки та інші.

Функції та переваги

Збір інформації

Допомагає збирати дані з різних джерел та зберігати їх у структурованому форматі, що в рази полегшує процес аналітики. Інформацію про користувачів система бере з відкритих джерел і детально вивчає вік, інтереси й інші важливі аспекти.

Аналітика

Завдяки Big Data з’являється можливість відслідковувати тенденції, притаманні саме вашій аудиторії, знаходити закономірності та корисні зв’язки у великому обсязі даних. Це важливо для прийняття рішень і запровадження нових схем у роботі.

Візуалізація

Система відображає всі дані у графічному форматі, що сприяє кращому розумінню інформації. Структуровані звіти дозволяють одразу звертати увагу на необхідне, зосереджуючись лише на актуальних аспектах.

Персоналізація

Big Data допомагаєналаштувати програмне забезпечення на конкретні потреби користувача та дозволяє отримувати персоналізовані рекомендації та прогнози. Це робить підхід бізнесу до роботи більш людиноорієнтованим та в рази підвищує лояльність з боку аудиторії.

Безпека

Big Data забезпечує надійний захист даних від несанкціонованого доступу та небажаних атак.

Інтеграція

Система допомагає інтегрувати програмне забезпечення з іншими системами компанії, що дозволяє оптимізувати процеси та збільшити продуктивність.

Кейси

Серед клієнтів, що користувалися сервісами Big Data від Київстар, такі компанії:

  • – Сільпо;
  • – Мережа АЗС UPG;
  • – Uber;
  • – Prostor;
  • – Monobank;
  • – Ескулаб;
  • – Аптека доброго дня та інші.

За допомогою системних рішень, які пропонують Big Data, можливо детальніше вивчити потреби й інтереси аудиторії, налаштувати бізнес на те, що дійсно потрібно людям, і масштабуватися. Системна аналітика даних забезпечує уважний і відповідальний підхід до вивчення споживачів, а докладні і зрозумілі звіти забезпечують легкість сприйняття інформації.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 1 =