Безкоштовна правова допомога

Кваліфіковані юристи, економісти, представники патрульної поліції увійшли до складу новоствореної громадської організації “Народна платформа розвитку та допомоги”. Її мета, захист прав та свобод громадянина, іншими словами безкоштовна кваліфікована юридична допомога для закарпатців, які не в змозі самостійно вирішити свої питання правового характеру.

У діяльності громадської організації, окремо виділено роботу представників Управління патрульної поліції. Зі слів керівника відомства, в такий спосіб патрульна поліція підвищує рівень довіри населення до правоохоронних органів. Зокрема, патрульні будуть надавати роз’яснення щодо правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху та інших правовідносин, які відносяться до компетенції патрульної поліції.

Звернутись зі своєю проблемою закарпатці зможуть як в усній так й письмовій формі, або ж зателефонувати на телефон гарячої лінії, який обіцяють, працюватиме цілодобово. Питання розглядатимуть будь-якого правового рівня, починаючи від побутових правовідносин та закінчуючи загальногромадськими.

Зі слів організаторів, в разі потреби, представники громадської організації виїжджатимуть до громадян які до них звернулись, в межах Ужгорода та Ужгородського району.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × four =