Багатодітна родина з Мукачівщині отримала несподівані подарунки на Миколая

До дня Святого Миколая державна виконавча служба приділила увагу дітям із малозабезпечених сімей. Завітали до сім’ї із села Барбово. Тут проживає самотня мати, яка виховує шістьох дітей. Їм подарували солодкі подарунки, побутову техніку та теплі речі.

Оксана Цубера самостійно виховує шістьох дітей. Живуть у невеликому будинку, проте місця всім вистачає. Жінка важко працює, аби дітки мали усе необхідне. З чоловіком розлучились кілька років тому, і зараз він має сплачувати щомісячні аліменти – 6 тисяч гривень, проте свого обов’язку не виконує.

Мати розповідає, що дітки слухняні, і допомагають їй. У школі навчаються старанно, і цього року зробили все для того, щоб отримати гарні подарунки.

Оскільки сім’я живе скромно, то до свята особливо не готувались. Проте в такий день несподівано отримали допомогу від державної виконавчої служби. Дітки, окрім солодких подарунків, отримали теплі речі та побутову техніку.

Цього року державна виконавча служба вже змогла стягнути аліменти з боржників на суму 82 мільйонів гривень. Варто сподіватись, що наступного року кількість боржників, які не сплачують аліменти, зменшиться, і батьки робитимуть усе для того, щоб забезпечити дітям щасливе життя.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × four =