Бурхлива сесія

Недопрацювання поліції, нестача кадрів, недобросовісна робота правоохоронців, слабка матеріально-технічна база, зокрема брак камер спостереження, недостатня співпраця та фінансова підтримка з боку громад, відсутність керівника області тощо – такі причини загострення криміногенної ситуації у Закарпатті бурхливо обговорювали депутати обласної ради на позачерговій сесії. Як відреагували правоохоронні  органи краю на стрілянину  в Мукачеві 7 лютого – основне питання, яке найбільше цікавило народних обранців.На рахунок причетності до розбірок в Мукачеві групи осіб, яких затримали  на посту у Нижніх Воротах 8 лютого – проводиться розслідування.38 із 49 присутніх депутатів проголосували «За»  рішення звернутися до президента  України та міністра внутрішніх справ  з проханням вжити заходів для стабілізації  ситуації у краї, аби криваві розбірки та інші види злочинності, зокрема контрабанда, наркоторгівля та гральний бізнес, не «розхитували»  Закарпаття.
На порядку денному ще кілька не менш важливих питань. Так, з 1 квітня 2020 року в Україні стартує ІІ етап медичної реформи, який передбачає трансформацію другої спеціалізованої ланки.
Наразі, у краї  триває підготовка медзакладів до змін, яка показала, що Закарпаття відстає  від інших регіонів, має чимало проблем, з якими вже стикаються і які ще попереду. Мова йде, про гальмування процесів контрактування  і ліцензування, лікарі не готові до кодування діагнозів, гостро стоїть питання кількості опорних лікарень, доля тубдиспансерів, психоневрологічних закладів тощо.Понад 400 мільйонів гривень спрямують з державного бюджету на 105  закарпатських об’єктів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, перелік яких затвердили депутати. 80%- капітальне будівництво і ремонт, решта – середній поточний ремонт доріг.До порядку денного включили  і наболіле питання – відокремлення плати за доставку газу. Для роз’яснення запросили очільника ПАТ «Закарпатгаз».
7700 км газопроводів на території Закарпаття, 27 тисяч абонентів, понад 2 тисячі бюджетних установ, майже 5 тисяч промислових та побутових об’єктів, 616 релігійних організацій щоденно обслуговують тисяча працівників Закарпатгазу. На питання щодо якості газу очільник підприємства запевнив, що відповідає Держстандартам України. Газове питання буде винесено на наступне засідання сесії обласної ради.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + sixteen =