Cкоро весна!

Зима потроху здає свої позиції! Останні кілька днів погода більше схожа на весняну. А перший у цьому році грім, який пролунав в Ужгороді 11 лютого, символізував, що скоро весна!
15 лютого на Стрітення зима вирушаєтуди, де булоліто, а літо -туди, де була зима. По дорозі вони зустрічаються та сперечаютьсяміж собою. Якщо до вечорапотеплішає, то вигралоліто і скоро будутьпотепління. Якщоввечері стало холодніше, то зима щезостанеться на деякий час.
Синоптики прогнозують найближчі три дні збереження плюсових температур удень – до 10-12 градусів у низинних частинах Закарпаття.  Це вплив теплих повітряних мас циклону з Атлантики та частково зі Середземного моря. Що стосується опадів – протягом тижня на їх інтенсивність у краї впливатиме Північний циклон.
Фактично на вулиці вже весняна погода, яка зберігатиметься до кінця лютого. Перша цього року гроза з громом 11 лютого в Ужгороді – це теж прояв весни. Хоча примхи природи ще можуть проявитися – не виключення  у березні чи, навіть, у квітні снігопади.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 1 =