783 тисячі пачок цигарок за півроку вилучили прикордонники Мукачівського загону

Підсумки роботи в першому півріччі 2018 року підбили сьогодні, 26 липня, в управлінні Мукачівського прикордонного загону.

У ході наради, за участі керівництва та персоналу загону, зокрема, зазначалось, що протягом звітного періоду обстановка на кордоні характеризувалась постійними спробами незаконного перетину кордону.
Здебільшого порушити кордон намагались тютюнові контрабандисти. Від початку року прикордонники Мукачівського загону попередили близько 100 спроб незаконного переміщення тютюнових виробів через кордон, в результаті чого було затримано та вилучено майже 783 тисячі пачок сигарет.

Вдвічі, порівняно з аналогічним періодом минулого року, зменшились спроби незаконного перетину кордону нелегальними мігрантами. У 10 випадках військовослужбовці загону затримали 25 осіб, які намагались незаконно потрапити до Європейського Союзу.

У чотирьох випадках прикордонниками Мукачівського загону було виявлено 5 одиниць зброї та 850 боєприпасів до неї.

Крім того, за порушення законодавства з прикордонних питань, до адміністративної відповідальності притягнуто майже 2100 осіб та накладено штрафів на понад 2 мільйони гривень.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 5 =