5-тирічна Антоніна Піпаш хоче жити

У сільській родині 5 років тому народилася чудова дівчинка Антоніна. Пан Іван із дружиною Марією вперше стали дідусем і бабусею. Радості не було меж і ніщо не віщувало біди. Рік тому внучка захворіла. Підвищена температура, слабкість, блідість шкіри і поява синців без видимих причин – занепокоїли батьків.

Навесні цього року лікарі направили дитину у Львів, аби встановити точний діагноз. Звідти направлення дали дівчинці й на Київ у «Охматдит». Адже медики вже підозрювали, що тромбоцитопатія – це не остаточний діагноз. Їй ставало все гірше. Поза як тромбоцити у крові знизились ще більше.

Остаточний діагноз Антоніни – Ювенільний мієломоноцітарний лейкоз. Його встановили два місяці тому. Це рідкісний тип лейкозу, що виникає у дітей до 4-х років, який не можна віднести ні до гострого, ні до хронічного раку крові. Головним методом лікування дитячого онкологічного захворювання є хіміотерапія. Яку дівчинка наразі й проходить.

Крім того, дитині щоразу потрібен донор крові. У неї перша група, а у родичів такої нема. Тому_ витрати на порції крові теж б’ють по кишені. Другий місяць лікування і тільки на кров пішло кілька десятків тисяч гривень. Ще 200 тисяч – на хіміотерапію. Попереду операція – трансплантація кісткового мозку, на яку грошей у родини вже нема. Люди залізли у борги, а оперувати треба ТЕРМІНОВО.

Донором для трансплантації кісткового мозку стане молодший братик дівчинки – 3-хрічний Денис. Оскільки є родинний донор, то операція можлива в Україні. Коштує вона 150 тисяч гривень. Наразі цієї суми і бракує, тому звертаються до небайдужих.

Дати шанс на життя маленькій Антоніні може кожен, перерахувавши кошти на рахунок матері. ___________

Реквізити для здійснення переказів:

ПриватБанк

Код ЄДРПОУ: 14360570

МФО банку: 305299

Номер рахунку: 29244825509100

Картковий рахунок: 5168757327645216 – Піпаш Аліна Іванівна (мати Антоніни)

Тел.: (068) 919 – 54 – 46 – Іван Гощар (дідусь)

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × two =