Інвестиційний форум «Закарпаття – бізнес в центрі Європи» за тиждень проведуть в Ужгороді

У Закарпатській ОДА відбулося засідання робочої групи з підготовки щорічного інвестиційного форуму «Закарпаття – бізнес в центрі Європи», який пройде в Ужгороді 10 жовтня.

Участь у заході взяли представники департаментів облдержадміністрації: агропромислового комплексу та економічного розвитку і торгівлі, підприємств виноробної галузі, експерти агентства регіонального розвитку та транскордонного співробітництва. На засіданні обговорили та визначили основні питання, які розглядатимуться на панельних дискусіях форуму. Їхня тематика охопить такі напрямки: «Законодавчі можливості: вирішення актуальних питань виноробної галузі», «Вино та винні дегустації: як правильно сформувати туристичний продукт на прикладі Закарпатської області», «Міжнародний досвід у виноробстві та продажах: практичні кейси».

Цьогорічний Форум об’єднає в обговореннях нагальних галузевих питань та проектів вітчизняних урядовців та парламентарів, представників дипломатичного корпусу іноземних держав, торгово-промислових палат, бізнесових кіл, керівників виноробних підприємств краю, інших регіонів України, закордоння.

Інвестиційний форум «Закарпаття – бізнес в центрі Європи» розпочне свою роботу о 10:00 10 жовтня в культурно-історичному центрі «Совине гніздо» за адресою: вул. Ференца Ракоці, 2. Зареєструватися для участі можна за посиланням: http://invest-forum.com.ua.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − 11 =